3D
iPlayer
بازی های آنلاین
انسان زنده شد
بوکس
نینجا
ماجراهای
مبارزه برای دو نفر
مهارت
هیولا
ناروتو
اقدام
موبایل

بازی iPlayer: در اینجا در اعداد بزرگ را - Mosvar آنلاین

بازی های مشابه فلش
(رای:77, میانگین امتیاز: 4.47/5)
بازی: 207514
اگر شما در شهرستان های بزرگ زندگی می کنند، به شما نزدیک به موضوع ازدیاد جمعیت، که توسعه بازی آنلاین در تعداد زیادی به اینجا می آیند - Mosvar. رویدادهای در حال توسعه در مسکو، که در آن میلیون ها نفر از مردم در رویای برای رسیدن به حاشیه. این شهرستان در حال حاضر در درزهای، خیابان ها و جاده ها از ترافیک ثابت سرشار، اما تیم مهمان را متوقف کند، و آنها در تلاش برای ریشه در مسکو به هر وسیله.
بازی Mosvar - انتخاب نقش بازدید کننده و یا اهل مسکو به در اعداد بزرگ را در اینجا. از شما می خواهند غسل تعمید مبارزه از دقیقه اول، و اگر ایستاده، شما می توانید گزینه های دیگر برای بقا اکتشاف. در نقش سرمایه بومی برای دفاع از حقوق خود در میدان رو در اختیار تقسیم نشده از شهرستان است، اما اگر شما مطمئن شوید که هر کس می تواند در اینجا حل و فصل کردن و لذت بردن از مزایای - اثبات آن.
هیکس نمی خواهد حسادت - آنها به مقصد به صعود در زندگی، انجام کار سخت با پرداخت ناچیز. آنها برای پست توالت پاک کننده در انتظار بودند، رنگارنگ پیپر، معدن، سرایدار. و اگر آن را نشانی از دستمزد صادق پیدا کند، سپس باند و پیوستن به سنگ فرش با هم خود را دارند. در این مورد، آن را تا به مقابله با دزدی و پر دست خود - سرقت از بانک ها، مغازه ها، سرقت اتومبیل. رزرواسیون مقدار مشخصی در مورد شما در نهایت در زندان، به منظور رشوه گارد و فرار به آزادی است.
iPlayer در اعداد بزرگ را در اینجا عمل سیستم پولی خود، طلا، عسل، کریستال، ستاره آن است. آنها می توانند در مأموریت های درآمد. اکثر شاسی ارز عسل، که تبادل کالا و خدمات است. از ابتدا در مقدار کمی در دسترس شما است. این نه تنها می تواند کسب درآمد، اما دوباره پر کردن برای پول واقعی است.
رفتن را از طریق افزایش حرفه حقوقی، شما ممکن است تبدیل به یک مرد ثروتمند، که در دسترس برای خرید در مغازه ها گران قیمت، نمایشگاه مد و رستوران جامد خواهد بود. اما این مزایا می توان با تبدیل شدن به یک رئیس جرم و جنایت به دست آمده.