3 در یک ردیف
3D
iPlayer
بازی های آنلاین
سه در یک ردیف
جستجو برای اقلام
پازل اره منبت کاری اره مویی
پازل
بازی ها
مهارت
جمع آوری اقلام
هوشمند
به دنبال اقلام

بازی iPlayer: ایندی گربه آنلاین

بازی های مشابه فلش
(رای:190, میانگین امتیاز: 4.2/5)
بازی: 257017
بازی آنلاین رنگارنگ ایندی گربه حامل یک سفر از بازیکنان که علاقه مند به موضوع هستند "سه در یک ردیف." همراه با قرمز Kotik خنده دار شما شروع سفر خود را به یونان، پس از آن به بازدید از کشورهای اروپا و آسیا، برای دیدن یخچالهای طبیعی در قطب شمال، به خودتان پیدا کنید در یک افسانه و یا یک جنگل. جمع آوری عناصر زنجیره ای، شما پاداش لوقا - ارز بازی، و همچنین به عنوان ستاره جمع می شوند.
داشتن یک ثبت نام سریع، شما می توانید بازی گربه ایندی شروع، ملاقات دیگر بازیکنان. چنین ارتباطی است که فقط یک سرگرمی لذت بخش نیست. به اشتراک گذاشتن با شما اسرار گذشت و قلب در صورت لزوم.
این قلب بسیار مهم است برای گربه، آن زندگی خود را. از دست دادن هر یک از، از دست دادن آن خود را دور و بازگرداندن آنها، شما می توانید چند روش استفاده کنید. اگر کمان وجود دارد، آنها را مبادله در قلب است. بیشتر می تواند برای زندگی واقعی ارز خریداری شده و یا صبر کنید تا آنها خود را بهبود می یابند. شما سه روز نیاز دارند، و هر روز آن را به انجام این کار لازم است. آخرین گزینه طولانی ترین است، بنابراین سعی کنید برای حفظ تمام زندگی گربه.
از آن، شما رفته اند به سطح بعدی iPlayer ایندی گربه، بستگی به مقدار ستاره تعلق. در حالت ایده آل، آنها باید به منظور نمره سه تا پس از آن به بازگشت به کار قدیمی و انجام کارهای اضافی. حرکت در این بازی، شما کسب درآمد و پاداش مهم است که کمک خواهد کرد که شما در غلبه بر ترکیب به ویژه پیچیده در زمین: زمان یخ، تبلور، لغو سفر، سکه، پنجه گربه سحر و جادو است، توپ، بمب رنگ، زندگی را بیشتر و شلاق.
برخی از آثار شکستن اشیاء و یا از بین بردن همان، در حالی که دیگران آهسته است. آنها می توانند در مأموریت های کسب و خرید در فروشگاه. یک راز است که کمک خواهد کرد که شما را از گرفتن وجود دارد - اگر شما می توانید یک حرکت را ندارد، صفحه را تازه کنید و از طریق سطح دوباره.