3D
iPlayer
استراتژی مرورگر
بازی های آنلاین
موبایل
محافظت از قلعه
بازی جنگ
ماجراهای
جهانی از مخازن
Voynushki
مزرعه
استراتژی اقتصادی
کشاورز

بازی iPlayer: Battlegrounds of Eldhelm آنلاین

بازی های مشابه فلش
(رای:62, میانگین امتیاز: 4.65/5)
بازی: 206318
در سال 2014، میدانهای بازی آنلاین از Eldhelm آمد. آن ارائه می دهد شمشیر و نیزه و کارت سحر و جادو مجهز نیست و برای توسعه مبارزه بر روی میز با مناطق تعیین شده برای حرکت. و در حال حاضر، به نظر می رسد قابل توجه عرشه، اما توسعه دهندگان ادامه به انتشار کارت های جدید، اضافه کردن قابلیت های به منظور ارتقاء عمل از دسته ی اصلی از شخصیت.
شما در میدانهای از Eldhelm شروع بازی پس از یک ثبت نام سریع و پیوستن به جامعه از بازیکنان که در حال حاضر در دنیای فانتزی از نمک تسلط، می تواند رزمندگان پایه یادگیری: الف ها، انسان ها، ماگس، فلش و سربازان ORC. لوکس، نادر، منحصر به فرد، حماسه، اسطوره ای: هر کدام مهارت و قدرت خود را، که می تواند بیشتر افزایش یابد اگر در ترکیب با کارت های قرار داده مشخص می شود.
فراموش نکنید که دشمن نیز در حال توسعه استراتژی خود را برای جمع آوری نسخه موفق از انجمن کارت و ممکن است نسبت به حریف خود را و یا به آنها بدهد. در حالی که برخی از کارت های افزایش ثابت، دیگران ممکن است نقاط سوزاند.
پس از زمینه اطلاعات یک بازی یک گزارش در به ثمر رساند را: جلوگیری از ضربات، درمان، آسیب دسته کوچک موسیقی جاز به خودتان، آسیب به هر دو طرف. از آنجا که iPlayer میدانهای بازی Eldhelm آسان نیست، آن طول می کشد زمان برای کشف تمام امکانات و ویژگی های. برای انجام این کار برو به حزب محاکمه، که در آن هر مرحله این است که یک معلم مجازی ارسال می شود. دنبال فلش و tooltips خواندن به، همه چیز شما را انجام دهد و تجزیه و تحلیل به یاد داشته باشید.
میدان جنگ بازی Eldhelma کارت کلاسیک را دوست ندارد و همه چیز منوط به قوانین خود را دارد. این کاملا یک ماجراجویی فانتزی منحصر به فرد، پر از حوادث و جنگ اصلی است. شما بازیکنان با تجربه و تازه واردان، در میان آنها یکی همیشه می توانید یک همراه و همدم برای مبارزه بعدی پیدا دیدار خواهد کرد.