iPlayer
استراتژی اقتصادی
استراتژی مرورگر
بازی های آنلاین
موبایل
محافظت از قلعه
بازی جنگ
ماجراهای
جهانی از مخازن
Voynushki
مزرعه
کشاورز
جنگ

بازی iPlayer: My Lands آنلاین

بازی های مشابه فلش
(رای:123, میانگین امتیاز: 4.41/5)
بازی: 230254
فانتزی بازی آنلاین سرزمین من شانس بسیار واقعی برای کسب درآمد در حالی که داشتن سرگرم کننده ارائه می دهد. این یک استراتژی مقرون به نظامی و جمعیتی از بازیکنان واقعی، انتخاب سمت نور و یا تاریک است. پیوستن پس از ثبت نام به جامعه ما، شما قادر خواهید بود به بازی زمین من، با استفاده از همه از ویژگی های آن است. چهار کلاس از شخصیت های ارائه برای تبدیل شدن به یک شیطان یا یک شوالیه، تاریک جن و یا نور است. هر کس مهارت خود را، مشخص شده توسط ویژگی های منحصر به فرد. استخراج (گل تمدن) و اقتصادی (سن فراوانی): همچنین دو منطقه وجود دارد. اولین سطح شامل: Archon، Skelenium، ملکار، Ilao، Bakar، آتلانتیس، Fetos، مشتری، Hramius و چزاره. گروه دوم شامل: سومر و یونان.
همه مناطق خواهد شد با توجه به عوامل توسعه: آن زندگی می کنند هیولا ضعیف و یا قوی، بسیاری از ماموریت های ارائه شده، ساختمان های حفاظت، خرابه، انبارهای جادار و فرصت ها برای کسب.
هدف از اراضی iPlayer من - ساخت ساختمان ها برای مقاصد مختلف، به تقویت ارتش و آموزش آن، به منظور بالا بردن سطح اقتصادی است. ساخت فضا و عرصه ها، کارخانه ها و منابع معادن. زندگی ساکنان زمین های خود، و به خزانه دریافت مالیات، مراقبت از رفاه مردم. زمین من ارائه می دهد مکان های فراوانی برای کشف غارها، معادن، محله های فقیرنشین. اگر شما متوجه هیولا، به دقت حفاظت از غار است، سود خاصی وجود دارد. ارز پایه خود را، که شما می توانید در بازی خرید هر گونه خدمات و اقلام، و همچنین به عنوان را به کیف پول الکترونیکی - آن ذخیره سازی ایده آل از مروارید سیاه و سفید است.
به منظور درک بیشتر در جزئیات، توجه دستیار مجازی. او مغاک را نمی دهد، همیشه نشان می دهد که بهترین دوره از quests که به دست آورده سنگهای تجربه به دست آورد فراهم می کند.