iPlayer
استراتژی مرورگر
انیمیشن
بازی های آنلاین
موبایل
فضا
جستجو برای اقلام
پازل
ماجراهای
مهارت
تیراندازی برای پسران
اقدام
Voynushki

بازی iPlayer: Shini آنلاین

بازی های مشابه فلش
(رای:108, میانگین امتیاز: 4.6/5)
بازی: 218359
بازی Shini بازی آنلاین مطمئنا توجه کسانی که با سری انیمیشن "سفید کننده" آشنا هستند را جذب کند. رفتن کشف جهان فراتر از میز ارتباطات، شما در راس این تیم از قهرمانان شجاع برای نجات Seyreteya باشد. سه طبقه وجود دارد: کیدو، reydzin و جان دادن. از آن خواهد شد یک ماجراجویی فراموش نشدنی، خطرناک و هیجان انگیز، که در آن مخالفان خود را خواهد بود: "خالی" و کوئینسی و vayzardy arrankary.
داستان شخصیت اصلی شما خواهد شد اگر Shini بازی. زمانی که او از خواب، که 3000 سال به طول انجامید از خواب بیدار شد، او بلافاصله به یک نبرد جدید سقوط، و آن را به رنگ سفید با موهای کاپیتان یاماموتو حمایت می کنند. او همیشه می دهد شغلی، و شما در حال حرکت در مناطق، این دشمنان دیدار خواهد کرد: کارفرمایان Kototsu، دیوانه "خالی"، دیو بالدار و دیگر مخالفان جدی است.
دعوا در اینجا اتفاق می افتد تمام وقت، و علاوه بر تجربه پاداش مفید را: شمشیر zanpakto، کمربند و دیگر روح خالص است. پریدن بین جهان، قهرمان دوستان و آشنایان جدید پیدا می کند. او توسط شش دستیاران همراه است. می توان آنها را در زمین در نقاط مختلف با کیفیت های شخصی مرتب، اما مبارزه می گیرد بدون مشارکت خود را - به صورت خودکار. به منظور سرعت برنده شخصیت های پمپ، حد عالی رساندن مهارت های خود را، به روز رسانی تجهیزات، استفاده از سیستم: hogeku، آکادمی شینیگامی و شاخه reyatsu. دریافت تجهیزات می تواند در مکان های مختلف iPlayer Shini بازی باشد، اما چیزهایی که منحصر به فرد ترین در برج محاکمات می باشد.
شما می توانید با بازیکنان است که بسیار آسان برای تشکیل دادن و از طریق ایمیل مربوط تداخل می کنند. بیشتر شرکت در مسابقات با هدف تعیین دانش خود را از توطئه از سری.
خارجی، اسباب بازی ناز، اگر چه گرافیک به خصوص مفصل نیست. با این حال، قابلیت های پیشرفته آن را به محصول اصلی و خواستار.