iPlayer
بازی های آنلاین
موبایل
محافظت از قلعه
بازی جنگ
ماجراهای
جهانی از مخازن
استراتژی مرورگر
Voynushki
مزرعه
استراتژی اقتصادی
کشاورز
جنگ

بازی iPlayer: افسانه شوالیه آنلاین

بازی های مشابه فلش
(رای:138, میانگین امتیاز: 4.19/5)
بازی: 218622
تبدیل شدن به قهرمان شجاع در جهان فوق العاده از کمک بازی آنلاین افسانه شوالیه. این پروژه مبتنی بر مرورگر نیاز به ثبت نام، پس از آن شما را وادار به انتخاب یکی از نژادهای: قاتل، شوالیه، Mage را یا سالک. تکیه بر شهود و توقف در تصویر است که جذب بیشتر است. در ابتدا، همه از ویژگی های هر یک از شخصیت حداقل است، و شما این توانایی توسعه، ساخت قهرمان به یک افسانه. افسانه شوالیه بازی به موجودات عرفانی همیشه علاقه مند احاطه شده است. می توانید از نفوذ یک جادوگر قدرتمند خلاص شدن از شر، شما باید به تصویب همه نوع از quests، که از طریق آن قدرت خود را، تجربه، قدرت سلاح و حفاظت از زره پوش به طور قابل توجهی افزایش می یابد. از آنجا که این ایده از گیم پلی به جنگ خود تنظیم، خونریزی به سرعت رخ می دهد، و پس از یک زمان به بهبود دوباره برای رفتن به جنگ. آشنا شوید با تفاوت های ظریف مر کمک خواهد کرد - راهنمای شخصی و دستیار خود را در این جهان منحصر به فرد. آن را به لحظه های خطرناک ترین نشان می دهد، و صاف و مستقیم خود را به تلاش بعدی.
iPlayer افسانه شوالیه ساخته شده دو ارز: طلا و نقره. طلا با ارزش تر است، و ممکن است به تبادل کسب با ارزش ترین. نقره نیز کمک خواهد کرد به خرید آیتم های مورد نیاز، حیوانات و دستور تجهیزات جعل.
در دور یازدهم، شما می توانید وحش خود را ایجاد کنید. حیوان خانگی شما باید تمام ویژگی های یک جنگنده را برای کمک به زنده ماندن در جنگ خطرناک است. او سگ وفادار که در همه جا به دنبال خواهد داشت، و خلیج اجازه نمی دهد. به عنوان ریخته گری عناصر مفید obzavedites، سنتز و بهبود تحول است. هر کدام از آنها در شرایط خاصی ضروری خواهد بود زمانی که شما نیاز به تغییر خواص یک شی به آن تبدیل و یا ساخت یکی از معدود، آن را به مفید ترین در این وضعیت حیاتی است.